BAŞKENT’TE ORDUEVİ ÖNÜNDE ŞÜPHELİ PAKET PANİĞİ

Ankara’da, orduevi önüne bırakılan şüpheli çöp torbası, olay yerine gelen bomba imha ekipleri tarafından fünye ile patlatıldı.
Olay, saat 02.30 sıralarında Çankaya’da meydana geldi. Sıhhiye Orduevi önündeki bir ağacın dibine bırakılan çöp torbası, Öz Alptuğ Özel güvenlik görevlilerince fark edildi. Etrafta çöp torbası bırakacak işyeri ve evlerin bulunmaması, şüpheye neden oldu.

Durumdan şüphelenen Öz Alptuğ Özel güvenlik görevlileri, polis ekiplerine haber verildi. İhbar üzerine gelen polis ekipleri, paketin bulunduğu bölgede geniş güvenlik önlemi aldı, paketin çevresine emniyet şeridi çekti. Sonra olay yerine bomba imha ekipleri sevk edildi.

Bomba imha ekiplerinin gelmesi üzerine yol trafiğe kapatıldı ve kısa süren bir çalışmanın ardından şüpheli pakete fünye yerleştirildi. Şüpheli torba, büyük bir gürültüyle patlatıldı.
Paket uzman ekip tarafından kontrol edildi.

Çöp torbasının içinden kuru yaprak ve çeşitli atık maddelerin çıkması üzerine yol tekrar trafiğe açıldı.

Telefon : 0 (312) 232 36 96
Mail : info@alptuggrup.com
Fax : 0312 346 41 11
Insan Kaynaklari : ik@alptuggrup.com

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2018 Öz Alptuğ Güvenlik.