ÖZ ALPTUĞ 1 GÜVENLİK GÜVENİLİR ORTAMLAR SAĞLAR

21. Yüzyılın dünyası güvenlik kaygılarını da beraberinde getirdi. Tüm dünyadaki suç oranı, teknolojik ilerlemeler ve nüfus artışıyla birlikte ivme kazandı.

Dünya küresel terörle tanışırken ülkeler giderek savunma sanayilerini ve bütçelerini artırmak zorunda kaldılar. Devletler bir yandan ülke savunması için yeni projeler ve yatırımlar yaparken diğer yandan da iç güvenliği sağlamak zorundaydılar. Türkiye gibi ülkeler ise asıl sorunu iç güvenlikte yaşamaktalar. Bölgeler arası gelir dağılımındaki dengesizliğe bağlı olarak ülkemizde, özellikle şahsa karşı işlenen suçlarda son yıllarda %60 oranında bir artış yaşandığına ve bu durumun metropollerde güvensiz yaşam alanları oluşturduğuna tanık olmaktayız.

Hırsızlık, darp, gasp, kundaklama olaylarının giderek artması ve iç güvenlikte yaşadığımız sorunların, verilerle ortaya konan ürkütücü boyutu, devletin güvenlik güçlerine ek olarak özel güvenlik güçlerinin ve güvenlik sistemlerinin yasallaşmasını zorunlu kılmıştır. Bugün artık birçok sanayi kuruluşu, fabrika, yönetim binası, özel  mülk, konut alanı, alışveriş merkezleri gibi alanlar yukarıda sözü edilen riskler nedeniyle özel güvenlik şirketleri ve ekipleri tarafından korunmaktadır.

İşte ÖZ ALPTUĞ GÜVENLİK sizi, ailenizi, çalışanlarınızı, çalışma ve yaşam alanlarınızı korumak; ‘Güvenilir ortamlar yaratmak’ üzere birçok özel alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Güvenlik sektöründe uzun yıllardır yer almanın ve farklı alanlardaki kurumlarla çalışmanın getirdiği deneyim ve birikim ile ÖZ ALPTUĞ GÜVENLİK, geleceğe daha güvenle bakmanızı sağlayacak.

Telefon : 0 (312) 232 36 96
Mail : info@alptuggrup.com
Fax : 0312 346 41 11
Insan Kaynaklari : ik@alptuggrup.com

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2018 Öz Alptuğ Güvenlik.